Kontaktai

Vytautas Remeikis
Generalinis direktorius
+370 652 66588
vytautas@brolenta.com

Vaidas Balčiūnas
Finansų vadovas
+370 675 29014
vaidas@brolenta.com

Darius Kabašinskas
Gamybos vadovas
+370 615 58623
darius@brolenta.com

Gediminas Remeikis
Komercijos direktorius
+370 652 60898
gediminas@brolenta.com

Loreta Paulikienė
Vyr. buhalterė
+370 670 66017
loreta@brolenta.com

Vytautas Trijonis
Technikos vadovas
+370 614 18845
vytas@brolenta.com

Jurgita Giniotienė
Generalinio direktoriaus pavaduotoja
+370 674 03571
jurgita@brolenta.com

Sigrida Juškienė
Buhalterė
+370 642 32690
sigrida@brolenta.com

Susisiekite su mumis
UAB „Brolenta“ Įmonės kodas: 301635692 PVM mokėtojo kodas: LT100003964911 Adresas: Tvenkinio g. 3, Mažonų k., LT-72152 Tauragės r. Mobilus telefonas: +370 640 55 697 info@brolenta.com